Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Cursus Huwelijk en Huwelijkspastoraat – Amerongen

3 oktober @ 10:00 - 16:00
€75,00
CPC

De cursus bevat een praktische en verantwoorde bespreking van de belangrijkste Bijbelgedeelten met de betrekking tot het huwelijk. Deze cursus legt eveneens een theoretisch en praktisch fundament voor de pastorale hulpverlening aan echtparen.
De cursus richt zich tot allen die vanuit Gods Woord, meer willen leren over het huwelijk: oudsten, predikanten, jeugdleiders, mensen met trouwplannen en echtparen.

Data Amerongen: 03/10, 31/10, 28/11/2026, 16/01, 10/04, 05/06/2027.
De kosten van de cursus zijn  € 400,- per persoon. Indien je je nu inschrijft betaal je nu het inschrijfgeld van € 75,-. Pas dan ben je ingeschreven. Het resterende cursusgeld van € 325,- voldoe je voor het begin van de cursus met vermelding van het factuurnummer op de factuur die je via e-mail zal ontvangen.
Echtparen krijgen korting en betalen samen € 600  (€ 300 per persoon: € 75 inschrijfgeld en € 225 lesgeld).

Kies hieronder meteen voor hoeveel personen je aanmeldt en vermeld in de loop van de aanmelding ook naam en e-mail adres van alle deelnemers.

Gegevens

Locatie

  • Hebron
  • Jan van Zutphenweg 4
    Amerongen, 3958 GE Nederland
    + Google Maps

Organisator

  • CPC
  • E-mail

Tickets

Onderstaand nummer bevat de tickets voor dit evenement in je winkelwagen. Klik op "Koop Tickets" om bestaande deelnemersinformatie aan te passen en de hoeveelheid tickets aan te passen.
Huwelijk en Huwelijkspastoraat - Individu - Amerongen
75,00
Onbeperkt
Huwelijk en Huwelijkspastoraat - Echtpaarkorting - Amerongen
75,00
Onbeperkt